KARİYER NOKTALARIMIZ

image3

TARU SU AKADEMİ

 Taru Su Akademi bütünsel eğitim anlayışıyla 2016 yılından itibaren sadece Taru bünyesindeki tüm eğitimlerin yanı sıra sektörel paydaşlarıyla, üniversitelerle ve eğitimlerle ilgilenen herkesle çeşitli eğitimlerde bir arada olmaktadır.  Bu birikimden faydalanmak isterseniz lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.

image4

STAJ PROGRAMLARI

  TARU staj programları doğaya dost sanayi vizyonu ile hazırlanmış eğitim programlarıdır; lise, meslek yüksek okulu, üniversite öğrencisi ya da yeni mezunlara alanında iş başı öğrenimi, yaparak yaşayarak öğrenme, uygulamalı eğitim eğitim imkanı sunmaktadır.  

image5

TEZ PROJELERİ VE PROGRAMLARI

 Üniversite Sanayi İşbirliği kapsamında üniversite öğrencilerine  tez konularının tez ve araştırma sürecinde destek verilmektedir. İlgili Bölümlerde  Tez Başvuruları değerlendirilirken  Tez Konusunun TARU’nun çalışma alanları içerisinde olması şartı aranmaktadır. 

image6

DİSTRİBÜTÖRLÜK

 Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde, belirli bir ülkeyi veya coğrafyayı hedefleyen kurumsal yapılarla işbirliğine hazırız. Geniş ürün yelpazemizle,  geniş satış olanakları sunmaktayız. 

image7

BAYİLİK

 Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerde, belirli bir bölgede veya belirli bir sektörde satışı hedefleyen kurumsal yapılarla işbirliğine hazırız. 

image8

TEMSİLCİLİK

 Ürün bizden, müşterilere sizinle çalışmaya karar vermeleri için bir neden gösterin, birlikte kazanalım.